Grille

4 rozmiary

LotusGrill – od teraz grillowanie nie musi odbywać się wyłącznie na zewnątrz. Dzięki rewolucyjnej technologii wykorzystanej w tym modelu, można to robić na balkonie, a nawet wewnątrz pomieszczeń.

LotusGrill modele

Ekologiczne grille na węgiel

Potrawy przyrządzane na grillu mają wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Niestety podczas tradycyjnego grillowania, skapujący na palenisko tłuszcz powoduje wydzielanie się różnych szkodliwych związków, w tym substancji rakotwórczych. Związki te wprowadzasz do swojego organizmu, jedząc również zbyt mocno przypieczone mięso.

Z nowatorskim LotusGrillem® będziesz mógł całkowicie wyeliminować ten problem i poznać nową jakość ekologicznego grillowania. Mimo że jest to grill na węgiel, grillowanie przy jego użyciu odbywa się w zgodzie z naturą, bez kłębów dymu i bez ryzyka pożaru. Z LotusGrillem® możesz grillować wszędzie i kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę

Wyjątkowe cechy urządzenia LotusGrill®

LotusGrill® to nie tylko sposób na grillowanie bez dymu, ale również produkt ceniony za wielofunkcyjność i nietuzinkowy design. Przygotujesz na jego ruszcie wyrazistą w smaku pieczoną rybę, soczystego smażonego kurczaka i zdrowe grillowane warzywa. Dzięki wbudowanemu w pokrywę grilla termostatowi, ustawisz optymalną temperaturę do przyrządzenia wybranych potraw. Tłuszcz, który w tradycyjnych grillach ścieka bezpośrednio na węgiel, w naszym urządzeniu zbiera się w przeznaczonej dla niego stalowej misie. W ten oto sposób LotusGrill® łatwo utrzymać w nienagannej czystości. Ponadto zastosowana podwójna obudowa powoduje, że używane urządzenie pozostaje przez cały czas grillowania zimne. Ponadto jest to grill przenośny, więc swobodnie i bez ryzyka oparzenia można przestawiać go z miejsca na miejsce.

Wybierz swój LotusGrill®

LotusGrill® to produkt nagrodzony w niejednym branżowym konkursie m.in. za jakość i oryginalność. Grill ten charakteryzuje trwała, a zarazem lekka konstrukcja oraz wzorowe wykonanie od korpusu po najmniejsze detale. Możesz wybrać swój LotusGrill® spośród czterech różniących się wielkością wersji, a są to:

  • LotusGrill® Mini,
  • LotusGrill® Standard
  • LotusGrill® XL
  • LotusGrill® XXL

Każdy model LotusGrilla® produkowany jest ponadto w siedmiu modnych, intensywnych kolorach, dlatego swobodnie możesz dobrać urządzenie do swoich potrzeb i według gustu.

LotusGrill® XXL

Pokrywa szklana z wbudowanym termostatem pozwala dokładnie ustalić temperaturę potraw, które są…

LotusGrill® XL

Pokrywa szklana z wbudowanym termostatem pozwala dokładnie ustalić temperaturę potraw, które są…

LotusGrill® Standard

Pokrywa szklana z wbudowanym termostatem pozwala dokładnie ustalić temperaturę potraw, które są…

LotusGrill® Mini

Pokrywa szklana z wbudowanym termostatem pozwala dokładnie ustalić temperaturę potraw, które są…

Wybierz opcję nalepszą dla siebie

LotusGrill Mini LotusGrill Standard (Bestseller 2019) LotusGrill XL LotusGrill XXL
Dane techniczne
Ilość osób 1-2 2-4 4-10 10 - 100
Ruszt średnica 26 cm 32 cm 40 cm 58 cm
Idealnie nadaje się do
Ryba
Stek
Kurczak