O marce

O nas

LotusGrill® to marka, która cały czas zdobywa nowych sympatyków i zwolenników kultury grilla na całym świecie. W bardzo krótkim czasie, produkty i akcesoria LotusGrilla® zyskały popularność wśród klientów indywidualnych jako odpowiedź na coraz większe oczekiwania społeczne, by odpowiedzialnie podchodzić do problemu, jakim jest zanieczyszczone środowisko, a przede wszystkim powietrze. Wszystko to dzięki nowoczesnym technologiom oraz rozumieniu potrzeb otaczającego nas świata.

Od 2015 roku marka reprezentowana przez Generalnego Dystrybutora pod nazwą LotusGrill Polska

Certyfikat LotusGrill

 

 

 

 


Dane rejestrowe:

Domowe Sanatorium – Zimnoch Sp.j
Kwiatowa 6
15-242 Białystok

NIP: 542-299-19-03
KRS: 0000259567

Siedziba firmy:

Domowe Sanatorium 

ul. Białostocka 50
16-010 Wasilków
tel. 85 744 66 77
kontakt@domowesanatorium.pl
www.domowesanatorium.pl

Od 2006 roku dostarczamy klientom najlepszej jakości produkty marek: Kuvings, LotusGrill, Blendtec oraz Yunmai. Jako oficjalny dystrybutor, oprócz produktów, zapewniamy naszym klientom usług w zakresie serwisu, obsługi klienta oraz logistyki.

LotusGrill® Standard

Historia

Marka LotusGrill® powstała w 2010 roku. Firma macierzysta Lotus specjalizuje się w produkcji artykułów gospodarstwa domowego, przyborów kuchennych, naczyń kuchennych i przyborów do grilla od około czterdziestu lat. LotusGrill jest dostępny w ponad 25 krajach świata. Jednym z naszych najbardziej odległych krajów eksportowych jest Australia.

LotusGrill® XL

Marka

LotusGrill® to marka znana i rozpoznawalna na całym świecie. W bardzo krótkim czasie, produkty i akcesoria LotusGrilla® zyskały popularność wśród rzeszy klientów indywidualnych. A wszystko to dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w urządzeniu, które od lat zbiera nowe grupy zadowolonych z użytkowania osób.

Rozpoznawalność marki LotusGrill® jest ogromna, przez co całe urządzenie stale zyskuje na popularności. Produkty LotusGrilla® wykonane są z materiałów o najwyższej

LotusGrill modele

NAGRODY

LotusGrill® to urządzenie niezwykle często nagradzane. Do najważniejszych wyróżnień, które produkty LotusGrilla® uzyskały należy wymienić:
fire food logo

Fire&Food Barbecue

I nagroda na konkursie Fire&Food Barbecue uzyskana w 2012 roku – tężę nagrodę LotusGrill® uzyskał przede wszystkim za innowacyjne rozwiązania dotyczące niskiego zużycia paliwa (węgla) w stosunku do ilości przyrządzanych na LotusGrillu® potraw. Na tym samym konkursie wyróżniony został także cały osprzęt LotusGrilla®, który nagrodzony został za między innymi wysoki standard wykonania każdego elementu, w tym bezdymnej wersji paleniska, idealnej do używania grilla na balkonie lub tarasie czy w zamkniętych pomieszczeniach domu jak chociażby kuchnia,

red dot award logo

Red Dot Award

LotusGrill® znalazł się w grupie wyróżnionych produktów pod względem ‘oryginalności oraz funkcjonalnych, designerskich rozwizań’. LotusGrill® tym samym dołączył do międzynarodowej wystawy z Essen i stanął wśród takich marek jak: BMW, Mercedes czy Apple.

design plus logo

Design Plus

LotusGrill® otrzymał nagrodę i wyróżnienie za wzorowe wykonanie produktu i dodatkowych akcesoriów.
Oczywiście produkty LotusGrilla® są stale wystawiane na międzynarodowych wystawach w takich miastach jak Frankfurt, Essen, Berlin czy Paryż. Marka LotusGrill® jest także systematycznie nagradzana i wyróżniana na najróżniejszych wystawach kulinarnych. Potwierdzić to mogą największe restauracje na świecie, które przygotowują dania z grilla właśnie w oparciu o urządzenia i sprzęt produktów LotusGrill®.

Technologie

LotusGrill® to wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, pieczenia lub grillowania bez dymu, które można używać w zamkniętych miejscach takich jak taras, kuchnia czy inna część domu. LotusGrill® wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu zyskuje popularność na całym świecie.

Zastosowanie unikatowych technologii smażenia bez dymu w produktach LotusGrilla®

Grillowanie z użyciem produktów LotusGrilla® jest wyjątkowo proste. Zastosowane technologie w urządzeniach LotusGrilla® sprawiają, że praca na nim jest wyjątkowo łatwa i przyjemna.

LotusGrill® to także wysoka technologiczne grupa dodatkowych akcesoriów

Dodatkowy osprzęt i akcesoria, które można znaleźć w szerokiej ofercie produktów LotusGrill® sprawiają, że technologicznie i funkcjonalnie jest to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń wśród wszystkich z tego typu grupy gastronomicznej. Każdy dodatkowy sprzęt, akcesorium czy dodatek, wykonany jest z najwyższej, jakości materiałów w bardzo zróżnicowanej kolorystyce i z wykorzystaniem modnych zdobień.

Nowoczesne palenisko ikona

Nowoczesne palenisko

zabezpieczone przed kapiącym tłuszczem. Grill jest urządzeniem bezdymnym a tego typu technologia sprawia, że możliwe jest grillowanie z użyciem urządzeń LotusGrill® nawet z zamkniętych pomieszczeniach takich jak kuchnie, balkon czy taras

technologia zabezpieczania przed gorącem ikona

technologia zabezpieczania przed gorącem

to jedna z ważniejszych zalet produktów LotusGrill®. Dzięki inteligentnej konstrukcji i wykorzystaniu nowoczesnych technologiczne materiałów, możliwe jest zabezpieczenie całej konstrukcji grilla przed działaniem gorąca. Oczywiście pozwala to przenosić LotusGrilla® w różne miejsca nawet podczas samego procesu grillowania w kuchni, na tarasie czy balkonie

dodatkowy osprzęt pozwalający uzyskać lepsze efekty grillowania ikona

dodatkowy osprzęt pozwalający uzyskać lepsze efekty grillowania

Wszystko możliwe jest dzięki wykorzystaniu technologii łączenia wielu funkcji LotusGrilla® na raz. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie jeszcze większej różnorodności przyrządzanych na LotusGrillu® potraw.

technologia zabezpieczenia przed upadkami ikona

technologia zabezpieczenia przed upadkami

LotusGrill® to produkt, który posiada specjalne zaczepy mocujące. Dzięki temu, możliwe jest zabezpieczenie pojemnika z węglem przed upadkiem i ewentualny wysypaniem się go