fbpx

Akcesoria

Akcesoria do LotusGrill

Jeżeli jesteś miłośnikiem grilla to na pewno wiesz, jak ważne jest utrzymanie precyzyjnej temperatury potraw, a przede wszystkimokładne grillowanie grubych kawałków mięsa i wydobycie pełni smaku  wszystkich przygotowywanych potraw. Z pomocą przychodzą specjalistyczne akcesoria do LotusGrilla: pokrywa, ruszt.

Pokrywa LotusGrill ma wbudowany termostat i pozwala na monitorowanie temperatury podczas przygotowywania posiłku. Jest szczelna, więc zatrzymuje wilgoć grillowanych produktów, sprawiając, że nigdy nie będą one za suche i przypalone. Ruszty LotusGrill są niezwykle solidnie wykonane, umożliwiają grillowanie większej ilości potraw bez konieczności uciążliwego przekładania mięsa. Dzięki wymiennemu rusztowi steki i filety mogą być odłożone na bok, a w tym czasie urządzenie zachowuje pełną funkcjonalność.

Markowe akcesoria stanowią idealne uzupełnienie każdego bezdymnego grilla, są dostępne dla wersji standard oraz XL. Łatwo je utrzymać w czystości, dzięki czemu w każdej chwili gotowe są do użycia.

lotusgrill szklana pokrywa 5

Zobacz nasze akcesoria

LotusGrill® Standard – szklana pokrywa

Pokrywa szklana z wbudowanym termostatem pozwala dokładnie ustalić temperaturę potraw, które są grillowane w urządzeniach…