Akcesoria

Akcesoria do grilli

Jeżeli jesteś miłośnikiem grilla, to na pewno wiesz, jak ważne jest utrzymanie precyzyjnej temperatury potraw, a przede wszystkim dokładne grillowanie grubych kawałków mięsa i wydobycie pełni smaku wszystkich przygotowywanych na grillu dań. Z pomocą przychodzą specjalistyczne akcesoria do LotusGrilla®, które powodują, że grillowanie staje się prostsze, a potrawy z grilla są smaczniejsze i mogą być jeszcze bardziej różnorodne.

Pokrywy, ruszty i płyty grillowe

Lepszą jakość i różnorodność potraw przyrządzanych na LotusGrillu® można otrzymać, stosując specjalne pokrywy, nowe ruszty oraz płyty grillowe.

Pokrywa LotusGrilla® ma wbudowany termostat i pozwala na monitorowanie temperatury podczas przygotowywania posiłku. Jest szczelna, więc zatrzymuje wilgoć grillowanych produktów, sprawiając, że nigdy nie wychodzą one za suche lub przypalone. Pokrywę można dokupić wraz z wymienną, górną kopułą grillową.

Ruszty LotusGrilla® są niezwykle solidnie wykonane, umożliwiają grillowanie większej ilości potraw bez konieczności uciążliwego przekładania mięsa. Dzięki wymiennemu rusztowi steki i filety mogą być odłożone na bok, a w tym czasie urządzenie zachowuje pełną funkcjonalność.

W formie doposażenia LotusGrilla® występują również dwa rodzaje specjalnych płyt grillowych. Płyta barbecue-teppanyaki to produkt przystosowany do przyrządzania grillowanych warzyw, ryb oraz mięs w orientalnych smakach. Drugi produkt to gładka płyta ceramiczna, która pozwala przygotować na grillu pieczoną na ogniu pizzę.

Te markowe akcesoria stanowią idealne uzupełnienie każdego bezdymnego grilla, są dostępne dla wersji standard oraz XL. Łatwo je utrzymać w czystości, dzięki czemu w każdej chwili gotowe są do użycia. Do nich polecamy również zakup bardzo przydatnych podczas grillowania przyborów takich jak szczypce do przekładania mięsa oraz pędzelki do jego smarowania tłuszczem lub marynatą.

Elementy zamienne i coś na rozpałkę

Poza podstawowymi akcesoriami produkujemy również kilka elementów, których regularna wymiana sprawia, że LotusGrill® staje się niezawodny. Kupując raz na jakiś czas nową misę, w której gromadzi się tłuszcz skapujący z potraw, czy też nowy, wymienny pojemnik na węgiel, utrzymasz swój LotusGrill® w doskonałym stanie technicznym. Jeśli do tego wybierzesz produkowaną przez nas rozpałkę lub węgiel, grillowanie stanie się łatwym i przyjemny zajęciem.

lotusgrill szklana pokrywa 5

Zobacz nasze akcesoria

LotusGrill® Standard – szklana pokrywa

Pokrywa szklana z wbudowanym termostatem pozwala dokładnie ustalić temperaturę potraw, które są grillowane w urządzeniach…