Grillowanie bez dymu

Kupując LotusGrill®, wybierzesz produkt, który umożliwia grillowanie bez dymu. Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł cieszyć się smakiem grillowanych potraw przez cały rok. Przyrządzisz je w prosty i nieuciążliwy dla nikogo sposób.

Jak działa nasz grill, że nie dymi?

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że grill na węgiel może być niedymiący? Chroniąc swoje prawa patentowe, nie możemy zdradzić Ci szczegółów, które odpowiadają za taki stan rzeczy, czyli za to, że nasz grill nie wydziela dymu. Jednak czujemy się zobowiązani do krótkich wyjaśnień, które pozwolą Ci zrozumieć działanie mechanizmu LotusGrilla®.

Za grillowanie bez dymu odpowiada w naszym urządzeniu super nowoczesna, wzmocniona i szczelna obudowa oraz zakładana od góry pokrywa. Pokrywa ta bardzo precyzyjnie przylega do grilla, utrzymując ciepło, jak również zapach potraw wewnątrz korpusu. Dzięki temu przyrządzane na grillu mięso i inne grillowane przysmaki nie tracą naturalnych soków i aromatów. Po upieczeniu pozostają soczyste i mają wyrazisty, niepowtarzalny smak.

Grilluj bez dymu i bez protestów

Grillować bez dymu możesz w każdej chwili i wszędzie. Jest to ogromna zaleta naszego urządzenia, które nie jest zwyczajnym, pospolitym urządzeniem BBQ. LotusGrill® jest grillem przenośnym, a przez to, że jest też grillem niedymiącym, możesz użyć go w ogrodzie, na tarasie, a nawet wewnątrz domu. Miejsce, pora roku i czas nie mają tu żadnego znaczenia, ponieważ brak dymu czyni LotusGrill® urządzeniem uniwersalnym, które nie przeszkadza sąsiadom lub bliskim nieznoszącym ubocznych efektów tradycyjnego grillowania.

Zdrowe grillowanie

Udowodnione jest, że dym wytwarzany przez standardowe grille jest niebezpieczny dla zdrowia. Tradycyjny grill węglowy produkuje szkodliwy dla zdrowia benzopiren, który uwalnia się z dymem. Wdychając taki dym, serwujesz swojemu organizmowi dużą dawkę trucizny, która jest przyczyną nowotworów. Benzopiren jest obecny w dymie zarówno na etapie rozpalania grilla, jak i przyrządzania grillowanych potraw. Grillując bez dymu, lepiej zadbasz o swoje zdrowie, nie musząc rezygnować ze swoich ulubionych dań.