jaki grill weglowy

jaki grill weglowy

Wyniki zorientowanych: Jakie wyniki chcesz? Aby zostać opublikowane lub odczytać przez przyjaciół? Chcesz stać się sławnym? Zarabiać pieniądze? Szerzyć swoją wiadomość i zmienić świat? Transakcja książka? Rozmowy na talk show? Siedzieć na panelu za pomocą swojego http://harmoniasmakow.pl/sosy-ostre ulubionego autora?

Termin związany: W jakim terminie chcesz być zakończone?

Vague cel: Napisz opowiadanie.

SMART Cel: Napisz 90000 słowo pierwszej osoby hard science fiction powieść w tempie 1000 słów dziennie przez 90 dni. Rewizji i ostatecznego zakończenia projektu przez 6 miesięcy od dzisiaj. Maila do 20 wydawców i podpisać umowę na trzy książki $ 200.000 do 1 roku od dzisiaj.

Ważne jest, aby pamiętać, że w dowolnym celu, zwłaszcza w dziedzinie twórczej jak pisanie, szczegóły zmieni w miarę postępów. Wyznaczanie celów nie chodzi o upór. Chodzi o przejrzystość. Im więcej jasności trzeba od samego początku, tym bardziej można zaprosić spontaniczności i kreatywności w procesie. Nowe pomysły mogą być mierzone w stosunku do pierwotnego planu i badane jako świadomy wybór. I nie jest wyborem swoją największą potęgą jako pisarz?

Ustalenie jasnych celów SMART nie tylko zwiększy swoją moc jako pisarz, przyczyni się do podniesienia jakości i ilości swoim piśmie.

Wpis zawdzięczamy ogrodytarnow.pl

Author: lotusgrill.pl

Share This Post On