jaki grill na balkon

jaki grill na balkon

Trzy Zdrowe nawyki

1. Miałeś cholesterolu sprawdzany niedawno?

Prawda jest taka, niektóre cholesterol jest niezbędny dla dobrego zdrowia, ale o zbyt dużo cholesterolu we krwi jest duże niebezpieczeństwo, gdyż może to zwiększyć ryzyko zawału serca lub udaru mózgu. Nadmiar cholesterolu we krwi mogą być przechowywane w tętnicach i spowodować ich wąskie, choroba zwana miażdżyca.https://www.zeltech.pl/oferta/silniki-elektryczne W przypadku dużych osadów tętnica mogą być w pełni zablokowane tak, że krew może przepływać przez nie.

Kobiety w wieku 45 lat i starszych oraz mężczyźni w wieku 35 lat i starsze powinny mieć swój poziom cholesterolu sprawdzane okresowo, co najmniej raz w roku. Twój lekarz może zdecydować, aby to sprawdzić częściej, w zależności od tego, co twój poziom cholesterolu jest i jakie inne czynniki ryzyka chorób serca trzeba.

2. Czy ćwiczysz?

Aktywność fizyczna wznieść swój metabolizm i zjada więcej kalorii. Ponadto, im więcej ćwiczysz, tym lepszy efekt. Ćwiczenia buduje mięśnie i kości, poprawić swój oddech i utrzymać swoje serce.

Te dni, ćwiczenia to nie tylko styl życia i dobre poczucie. Wiele osób używa go jako symbol statusu. Często można usłyszeć, mężczyźni i kobiety byli ich treningi; zajęcia treningowe, jazda na rowerze, praca na bieżni lub maszyn wagi.

Nie ma usprawiedliwienia dla nie ćwiczy. Pomyśl, że zdrowie jest ważną częścią twojego życia i powinna być priorytetem.

3. Czy jedz warzywa?

Ważne jest, aby dostarczać organizmowi minimalnych poziomów niezbędnych przeciwutleniaczy i składników odżywczych potrzebnych każdego i każdej komórki w organizmie w celu wspierania optymalnego zdrowia.

Jedz warzywa. Ale nie ograniczają się do sałaty lub sałatki! Ciemniejsze Zieloni o bardzo niskich kalorii i węglowodanów, ale pakować dużo więcej poncz w witaminy i składniki odżywcze. Podstawiając radicchio, escarole, rzeżuchy lub szpinak sałata lodowa dla, dodać witaminę C, ryboflawina, w mangan i wiele niezbędnych witamin, które sałaty nie zawierają. Wypróbuj je na parze, duszone lub grillowane czegoś trochę innego od zwykłej sałatki.

Wpis zawdzięczamy

Author: lotusgrill.pl

Share This Post On