gdzie najbezpieczniej rozpalac grilla

gdzie najbezpieczniej rozpalac grilla

Co jeść podczas McDonald na diecie – 7 zdrowy posiłek Choices

Co można jeść w czasie McDonalda na diecie? Ten artykuł zawiera 7 zdrowych wyborów posiłek w słynnej restauracji typu fast food z kalorii liczonych dla Ciebie. Tak, można nawet mieć hamburgera i bryłki!

Jedzenie w restauracjach typu fast food może być trudne, ale nawet w McDonaldzie, można dokonać lepszego wyboru i utrzymać się w granicach kalorii i liczy gram tłuszczu.www.domy-balik.pl/galeria/domy-galeria1

1) Pierwsza opcja jest dla tych letnich weekendów, kiedy zapach grilla wypełnia powietrze i czujesz się pominięty. Aby rozwiązać ten problem, udaj się do McDonalda na hamburgera, małych narybku i paczki sosem barbecue. Użyj sos dla hamburgera i frytki do tego smokey, grill klimat. Następnie góry go z colę dietetyczną wszystko w sumie 535 kalorii i 20 g tłuszczu. Jest to najwyższa liczba kalorii wszystkich „zdrowych” dań wymienionych, ale czasami po prostu trzeba mieć hamburgera i frytki.

2) Kurczak McNuggets to inna żywność głód, że czasami po prostu musi być oddawał. Możesz to zrobić! Spróbuj 4 sztuk bryłki z słodko-kwaśnym sosem, sałatką z Newmana własnej niskiej zawartości tłuszczu balsamicznym i unsweet herbaty. Smak bryłek za jedyne 275 kalorii i 13 g tłuszczu.

3) Sałatka -Bacon Ranch z http://alllineslogistics.pl/transport-lotniczy/ grillowanym kurczakiem, dzięki własnym sos balsamiczny Low Fat Newmana. Jeśli trzeba mieć ranczo, przynieść własne mniejszą wersję tłuszczu. Nie wstydź się, tylko bat ją z torebki! Na 280 kalorii i 12 gramów tłuszczu, to zasługują, aby pokazać ludziom, jak silny jesteś!

4) Śniadanie na Run – zwykły bajgiel z konfitur truskawkowych, brązowy hash i kawę do 435 kalorii i 9 gramów tłuszczu. Poranne węglowodany nigdy nie smakowały tak dobrze.

5) sałata, sałata, wszędzie sałatkę – Sałatka Pomyśl jeden przyzwyczajenie sytości? Mają dwa! Pobierz jeden sałatka cesarska z grillowanym kurczakiem i jeden bez grillowanym kurczakiem.
Wpis zawdzięczamy www.psychoterapiadom.pl

Author: lotusgrill.pl

Share This Post On